lubię robótki ręczne

Zapisuję się na Candy

Od pewnego czasu marzy mi się maszyna do szycia. Mam starą maszynę, ale już odmawia mi posłuszeństwa. Moja staruszka marki "Veritas" ma prawie 40 lat. Kupiłam ją w Moskwie. Moi dziadkowie (ze strony mamy) mieszkali na Białorusi, 100 km za wschodnią granicą.
W czasach liceum odwiedziłam ich z moją szkolną koleżanką i sobie trochę pojeździłyśmy po ZSRR. Byłyśmy w Moskwie, Wilnie, Mińsku. A według przepisów mogłyśmy przebywać tylko w miejscowości, do której zostałyśmy zaproszone. Ale spotykałyśmy samych życzliwych ludzi na swojej drodze, nikt na nas nie "doniósł" i bardzo fajnie spędziłyśmy wakacje. Do dziś mam wiele ciekawych pamiątek i wspomnień. Ja w tamtych czasach często odwiedzałam moją wschodnią rodzinę, Koleżankę zabrałam ze sobą 2 razy. Kiedy nadszedł stan wojenny, trudniej było wyjechać. I jak wypadłam z rytmu, to do dzisiaj tam nie byłam.

  **********************

Ale miało być o CANDY.

Maszynę można wygrać u Imoen. Zapisy do 15 pażdziernika. Zaraz się zapiszę i mam nadzieję, że 13 przyniesie mi szczęście(bo dziś jest trzynastego).


********************************

Wiecie, że kocham pudełka.
Staruję i w grze o takie cuda.

Są do wylosowania u pinki-ak. Zapisy do 17 pażdziernika.

************************

Już kiedyś pisałam, że choć dużo chust robię, to sama ich nie mam za wiele. Rozdaję jako prezenty, nagrody w moich Candy, wysyłam na akcje charytatywne. Ale może i ja będę miała nową, śliczną chustę, bo zaraz lecę się zapisać do ann007.

Śliczna jest. Mam na nią wielki apetyt. Zapisy do 17 pażdziernika.

*************************

Jeszcze nie filcowałam, ale się zachwycam filcowankami. Może zacznę przygodę z tą dziedziną, jeśli mi się poszczęści w losowaniu u Izy z Kidowa.

Losowanie tych cudowności 16 pażdziernika.

***********************
Chcę misia! Chcę tildę! Już kiedyś o tym pisałam, ale misie, które otrzymałam od Kasi powędrowały aż do Madrytu, do studiującej tam mojej siostrzenicy, która się w tych misiach zakochała. Ale znalazłam przecudnego misia u Savannah.

Losowanie 15 października. Może to do mnie zechce przyjechać?

***********************


dopisuję o godz 13:40
------------------------------
znowu zapomniałam napisać, że komentarz u mnie można wstawić, jeśli się wypełni tylko pole Nick, a adres swego bloga można wpisać w treść komentarza

Z powodu tych kłopotów niedługo zmieniam adres.